Referanslarımız

Başlık: Referanslarımız
Güncellenmiş: Eylül 21st, 2018
Yazar: IAI

Neşet Köde | SELÇUKLU/KONYA Bakin

IAI firması ile gayrimenkulüm üzerindeki GSM baz istasyonunun sözleşmeleri için anlaştım. Anlaşma için teklif edilen bedellerin en kısa sürede hesabıma yatırılmış olmasından dolayı teşekkür ederim. Aldığım bu toplu kira ödemesini iyi bir yatırımda kullanacağım. IAI ile anlaştığım için ve kendimi bu aile içerisinde görmüş olmaktan dolayı da ayrıca mutluyum. Başta Cesur Bey olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ederim.

Vasıf Gökhan Şengel, Hitit Otel | SELÇUK/İZMİR Bakin

Ekim 2016 tarihinde IAI firmasından Evrim Bey bizimle irtibata geçti ve otelimizde bulunan baz istasyonunun kira sözleşmelerine karşılık, firmasından toplu kira kazancı sağlayabileceğimizi bize bildirdi. Konuyu ilk duyduğumuzda şüphe ile yaklaştık, ancak kira gelirlerimizin ileriki yıllarda garanti olmadığı hususu ve toplu kira kazancı ile yapabileceğimiz kazançlı yatırımlar hakkında Evrim Bey’in bilgi ve tecrübelerini dinledik. Evrim Bey, iletişim sektöründeki gelişmeler, IAI’nin piyasadaki hedefleri ve otelimize sunulacak teklifin bize nasıl yarar sağlayacağı ile ilgili bize net bilgiler verdi.

Evrim Bey ve ekibi, kira sözleşmelerimizin ve baz istasyonumuzun analizini yaptıktan sonra bize tekliflerini sundular, biz de kira sözleşmelerimizi IAI’ye devretmenin hem otelimiz hem de IAI için kazançlı bir işlem olacağına karar verdik. İşlem süresi boyunca Evrim Bey bizimle hep irtibatta oldu ve işlem biter bitmez de toplu kira ödememizi aldık. Elde ettiğimiz bu toplu kira kazancını, turizm sektörünün rekabetçi ortamındaki gücümüzü arttırmak amaçlı olarak yeni yatırımlarda kullanmayı planlamaktayız.

Bize sundukları bu fırsat için, birinci günden bugüne kadar bizi eksiksiz bilgilendiren ve bize destek olan Evrim Bey ve IAI Ekibi’ne teşekkürlerimizi sunarız.

Kudret Dinç | KAYNAŞLI/DÜZCE Bakin

Firmadan Selçuk Bey ile iletişim kurduğumuz anda çok tereddüt ettim. Ancak Selçuk Bey beni ziyaret etti ve konuyu detaylıca konuştuk. Uzun yıllar sonunda ve kesin olmayan geliri bugün alabileceğimi öğrenince fikrim değişmeye başladı. Şimdi aldığım bu toplu parayı doğru yatırımlarla değerlendirip 20-30 yılda elde edeceğim gelirden daha fazlasını kazanacağım. Ayrıca bu yatırımlarımın tapuları da benim olacak. Bu zorlu işlemlerden sonra bir kazancım da Çağrı Bey ve Selçuk Bey gibi dostlar olmuştur. Kendilerine çok teşekkür ederim. Allah razı olsun ikisinden.

Mehmet Ali Baytar | KONAK/İZMİR Bakin

Mehmet Bey arkadaşımın araması sonucu Uluslararası Anadolu Yatırımları ile tanıştım. İzmir’in Gültepe semtinde bulunan baz istasyonunun kira bedelini sözleşme ile 20 yıllığına bu şirkete temlik ettim. Elime geçen toplu para ile bir ev alıp kiradan kurtuldum. Buna vesile olan Mehmet Bey’e, Çağrı Bey’e ve Uluslararası Anadolu Yatırımları yöneticilerine çok teşekkür ederim.

Hasan Naci Yıldırım | KONAK/İZMİR Bakin

Uluslararası Anadolu Yatırımları gibi güvenilir, sağlam ve mal sahibini düşünen bir yatırımcıyla tanıştığım için mutlu oldum. Türkiye’de başarılarının devamını dilerim. Bilhassa işlem süresince yardımını ve desteklerini esirgemeyen Çağrı Bey ve Mehmet Bey’e teşekkürlerimle.

Remzi Kasanoğlu | DİDİM/AYDIN Bakin

İşlem süresince yanımızda olan Mehmet Bey kardeşime teşekkür ederim. Güzel ve karlı bir işlem oldu. Yıllar içerisinde parça parça alacağım kiramı toplu olarak almama versile olduğunuz ve güzel bir yatırım yapmamıza teşvik ettiğiniz için teşekkürler.

Mehmet Akan | KARAMÜRSEL/KOCAELİ Bakin

Uluslararası Anadolu Yatırımları çalışanlarıyla Temmuz ayında tanıştık. Bunun öncesinde zaten aile içinde bir yatırım planlıyorduk. Tanışmamız akabinde yıl yıl alacağımız tutarı bugünkü değeriyle nakit olarak vereceklerini söyleyince çok mantıklı geldi ve kendileriyle bir an önce anlaşarak kira haklarımızı devrettik. IAI’den aldığımız nakit para ile amcamıza daire satın aldık. Firmadan Selçuk Bey’e gösterdiği çaba ve yardımlar için çok teşekkür ederiz.

M. Sait Yıldırım | ESENYURT/İSTANBUL Bakin

İlk irtibata geçtiğim 5 Ağustos tarihinden 26 Ağustos’a kadarki zaman diliminde, IAI’nin ve çalışanlarının bize vermiş olduğu hizmet, açıklıkla ve doğrulukla hızlı bir şekilde işlemlerimizi yürütmeleri, bizim inşaat sektöründe yatırımlar yapıp büyümemizi devam ettirmemizi sağladı. IAI ekibi, daha iyi garantili yatırımlar yapmamıza yardımcı oldu. Kendilerine teşekkür ederiz.

Şerife Şahin | ESKİŞEHİR Bakin

IAI’nin göstermiş olduğu yakın işbirliği, samimiyeti, açıklığı için öncelikle teşekkürlerimi sunarım. Ekonomik olarak en zor anımda yanımda oldunuz. Bizimle ilgilenen temsilciniz bizi her konuda aydınlattı ve bizim taleplerimizi tam ve eksiksiz bir şekilde sizlere ileterek açık ve şeffaf bir duruş sergilemiştir. Planlanan işlerin ve ödemenin zamanında ve eksiksiz yapılması bizi ayrıca mutlu etmiştir. Emeği geçen herkese ve IAI firmasına sonsuz teşekkürler.

Hacı Ali Tapar | REŞADİYE/TOKAT Bakin

Tokat ili Reşadiye ilçesi Darıdere Köyü’nde bahçemizde bulunan baz istasyonundan aldığımız yıllık kira ile bir yatırım yapamıyorduk. IAI bize toplu ödeme alma imkanı sundu. Köyümüzde bulunan satılık arazileri satın alarak yatırım yaptık. IAI’ye teşekkür ederiz.

Bülent Doğan | TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR Bakin

2013 yılında IAI ile anlaştık ve toplu paramızı aldıktan belli bir zaman sonra baz istasyonlarımız, operatörlerin optimizasyon çalışmaları nedeniyle söküldü. IAI ödemiş olduğu paradan hiçbir şey talep etmedi. İyi ki IAI ile tanışarak risklerimi satmışım. Teşekkürü borç bilirim.

Hüseyin Kartal | KASTAMONU Bakin

IAI’de çalışan Burcu Hanım’ın bana açıklamalarından sonra ikna olup anlaştık. IAI, belirli çalışmalardan sonra işlemlerimi tamamlayıp paramı tarafıma ödedi. Kendilerine yaptıkları çalışmalarından dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim.

Tayfun Teryaki | KAYSERİ Bakin

Ben Tayfun Teryaki, Kayseri’de uzun süredir otelcilik sektöründe işletmeciyim. Otelimizde bulunan baz istasyonu ile alakalı olarak, yıldan yıla kira yerine IAI’den toplu kira ön ödemesi alarak bu parayı farklı bir yatırımda kullanmayı daha mantıklı bulduk. Kısa sürede evrak prosedürünü tamamlayıp anlaşmayı gerçekleştirdik. Ertesi gün de ödememizi aldık. Tüm baz istasyonu sahiplerine bu fırsatı değerlendirmelerini tavsiye ederim.

Şevket Başkan | EDİRNE Bakin

Uluslararası Anadolu Yatırımları (IAI) yetkililerinden arkadaşlar tarafımı ziyaret ederek, baz istasyonuma yatırım yapmak istediklerini ve benim onlarla anlaşarak farklı yatırımlar yapmam için beni yönlendirdiler. Bu sayede hayalimdeki evi satın almama sebep oldukları için özellikle temsilciniz Zafer Bey’e ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.

Talat Durak | KAYSERİ Bakin

IAI ile tanışmam 2015 yılında oldu. Arsamızda bulunan baz istasyonunun toplu yatırıma dönüşeceğini anlattılar. İlk zamanlar pek inandırıcı gelmedi. Fakat elemanların samimi konuşması ve dürüst hareketleri bizi ikna etti ve toplu ödeme sözleşmesine imza attık. Söyledikleri gibi hızlı bir şekilde paramızı alıp, bu aldığımız nakitle farklı yatırımlara girdik. Bundan kazançlı çıktık. IAI’ye ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Ali Yardım | MERSİN Bakin

Sizlerle çok uzun süren pazarlık neticesinde, beni hiç olmayacak ve kabul etmeyi düşünmediğim bir işleme ikna ettiniz ve 28.01.2016 tarihinde anlaşmamızı imzaladık. Sizlerdeki heyecan ve şirketinize olan aşkınız, benim bu satışa ve teklifinize onay vermemi sağladı. Allah yolunuzu açık etsin. Sizler ile birlikte tekrar gençlik günlerime döndüm. Ne mutlu bana ki sizlerle tanıştım. İnşallah dostluğumuz devam eder. Kendinize iyi bakın. Sağlık, mutluluk ve başarılarınızın devamını dilerim. Sevgilerimle.

Koşman Kör | TRABZON Bakin

Ben Koşman Kör, ısı yalıtım-izolasyon işi ile uğraşmaktayım. Yıllarca kazancımı taksit taksit almayı beklemektense, toplu parayı alıp çocuklarımın daha iyi şartlarda okuması ve yaşaması için Uluslararası Anadolu Yatırımları firması ile uzun soluklu böyle bir anlaşma yapma gereği duydum. Personelin ilgi alakası ve zamanla ilgili hız konusunda göstermiş oldukları özgüvenli çalışmalarından dolayı şükranlarımı sunuyor, teşekkür ediyorum.

Yusuf Şengül | KAĞITHANE/İSTANBUL Bakin

Tüm olumsuz şartlara rağmen özellikle Burcu Hanım ve Zafer Bey’in ilgileri ve yakınlıkları sayesinde bugüne geldik. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. IAI’ye çalışmalarında sabır ve başarı diliyorum.

Cahit Börekçi | KAHRAMANMARAŞ Bakin

Mülkümde bulunan baz istasyonumu, IAI'den toplu para alarak yatırıma dönüştürebileceğimi anlattıklarında inanamamıştım. IAI yetkililerinin bana yol göstermesi ve toplu para ile nasıl kazanç sağlayabileceğimi anlatmaları ile ikna oldum. IAI'den aldığım toplu kira ön ödemesi, dışarıdaki yüklerimden kurtulmamı ve geleceğe dönük yatırım yapmamı sağladı. Yıllarca bekleyerek alacağım kiramı toplu olarak bir günde aldım. Teşekküler IAI.

Selman Şerit | KOCAELİ Bakin

Ben Selman Şerit, Gölcük/Kocaeli’nde emekli öğretmenim. IAI ile tanışmam 2014 yılının Şubat ayında oldu. Görevli arkadaşların, özellikle Burcu Hanım’ın titiz çalışmaları, bu arada benim sabrım ile mutlu sona 26 Haziran 2015 günü imzalarımızı atarak ulaştık. IAI’ye teşekkürü borç bilir, çalışmalarının devamını dilerim.

Av. İsmail Yıldız | ANTALYA

Ben Avukat İsmail Yıldız, Antalya İli, Alanya İlçesi, İncekum Köyü’nde bulunan baz istasyonu kira gelirlerimi, IAI firmasına 30 yıllığına toplu bir ödeme alarak devrettim. Aldığım toplu para ile de Alanya ilçemizin Yörük Kültürü’nü yabancılara tanıtmayı amaçlayan Kervansaray Müzesi’ni kurdum. IAI yetkilileri, satış işlemlerinin her safhasında beni düzenli olarak bilgilendirdiler ve tüm süreci benimle şeffaf bir şekilde paylaştılar. İşlemi bir ay gibi bir sürede tamamladılar ve paramı hemen ödediler. IAI firmasını, mülkünde baz istasyonu bulunan diğer mülk sahiplerine tavsiye ederim.

Ahmet Özler, Özler Giyim | KONYA

Konya’nın Meram ilçesinde kurulu olan baz istasyonlarımın gelirlerini, IAI firmasına 20 yıllık kirası karşılığında toplu bir ödeme alarak devrettim. Aldığım para ile yeni iş alanlarına yatırım yapma imkanı buldum. IAI yetkilileri, satış işlemlerinin her safhasında beni bilgilendirdiler. Tüm süreci benimle şeffaf bir şekilde paylaştılar. İşlemi bir ay içinde tamamlayıp paramı da hemen ardından ödediler. Kendilerine teşekkür eder, tüm baz istasyonu sahiplerine de tavsiye ederim

Selim Demirpençe | KIRIKKALE

İlk görüşmeden, anlaşmanın sonuçlandırılıp paramın ödenmesine kadarki süreçte hep yanımda olan ve sorularımı cevaplayıp beni günü gününe bilgilendiren IAI çalışanlarına çok teşekkürler.

Tuncay Coşkunoğlu | ÇANKIRI

IAI ile anlaşmış olmaktan çok memnunum. Sorularımı her zaman en hızlı ve kendinden emin şekilde cevapladılar ve vaadettikleri para miktarını tek seferde ödediler. IAI sayesinde daha garanti ve karlı yatırımlar yapabileceğim.

Aytekin Hızal | RİZE

Böyle bir fikri duyduğumda çok karmaşık geldi. 3-5 ay süren sabır ve iyi niyet göstergesi sonucunda IAI ile anlaşma yapmaya karar verdim. Anlaşma imzalandığı gün paramı aldım. Verdiği sözleri zamanında yerine getirmeleri ise firmaya olan güvenimi bir kez daha tazeledi.

Hasan Almalı | ESKİŞEHİR

Tepebaşı’ndaki baz istasyonumun anlaşmasını IAI'ye sattım. Kanuni işlemlerin sonra ermesinin bir hafta sonrasında paramı hesabıma yatırdılar. Çabuklukları ve verdikleri güven dolayısı ile IAI'yi diğer baz istasyonu sahiplerine de öneririm.

Sibel Tokgöz | ŞİRİNTEPE/ESKİŞEHİR

Yıldan yıla kira yerine, toplu para almak aklıma yattığı için IAI ile anlaşma yaptım. Anlaşma sonrası, ne kadar isabetli bir karar verdiğimi gördüm. IAI, söz verdiği parayı, söz verdiği zamanda ödedi. Dürüstlükleri ve içtenlikleri için IAI Ailesi’ne teşekkürlerimi sunarım.

Lömen Seyfe | NEVŞEHİR

IAI ile tanıştığımda böyle bir fikri benimseyemedim. Yıllık alınan para, 5 yılda bir olan artışlar bana daha cazip gelmişti. İstasyon risklerini ve toplu para avantajlarını öğrenince mantıklı geldi ve anlaşma imzaladık. İmzalanan anlaşmaya her yönüyle sadık kalındı ve toplu paramı aynı gün aldım. IAI firmasından çok memnun kaldım. Sıcak ve içten bir ekip.

Alaettin Ertoğrul | HAKKARİ

IAI firmasına izledikleri kararlı duruş, içten ve samimi ortamı için teşekkür ediyor ve sizi saygıyla selamlıyorum.

Anlaşma aşamasının hiçbir evresinde şüpheye, kuşkuya yer vermeden çalışmalarına devam ettiler. Bu kadar sıcak, içten ve sözüne sadık bir firma olduğunuz için ayrıca teşekkür ediyorum. Her istasyon sahibinin bu aile ortamına girmesini canı gönülden diliyorum.

Seyhan Öztürk | ORDU

IAI ile tanıştığımız için çok memnunum. Tüm arz ve talepleri ortak bir çerçevede sabır, güler yüz ve içtenlikle çözüme ulaştırdık. Tüm evrakların incelenmesinden sonra 1 hafta içerisinde anlaşma imzalayarak, anlaşılan bedeli aynı gün firmadan aldım. Bu deneyimi tüm istasyon sahiplerinin yaşamasını temenni ederim.