Neden Satmalisiniz?

Bir GSM operatöründen kira geliri elde eden bir mülk sahibi olarak, baz istasyonu kirasının önemli bir gelir kaynağı olduğunun farkındasınız. Peki bundan neden vazgeçmek isteyesiniz? Verilebilecek en kısa cevap, baz istasyonu kiranızı daha iyi bir şeye dönüştürmek istemeniz olabilir; size daha güvende ve kontrolde olduğunuzu hissettirecek ve daha fazla kazandırabilecek bir baz istasyonu kira ön ödemesi istiyor olabilirsiniz.

Güvende Olun

GSM baz istasyonları son derece teknik ve karmaşık bir yapıdadır. Teknolojideki gelişmelere ve operasyonel gereksinimlere bağlı olarak sürekli bir değişim halindedir. Yeni baz istasyonları kurulurken bazıları sökülebilmekte ve mülk sahipleri ellerindeki baz istasyonu kira gelirinden mahrum kalabilmektedir. Baz istasyonu kira ön ödemesi, kullanımdan kalkma ve kira indirimi gibi finansal riskleri tamamen ortadan kaldırıyor.

Kontrolü Ele Alın

Baz istasyonu kira ön ödemesini seçerek, baz istasyonunuzun gelecekteki değerini ortaya çıkarmış olursunuz. Daha basit söylemek gerekirse paranızı, kontrol edemediğiniz bir baz istasyonuna bağlamaktansa, çok daha akıllı ve güvenli şekillerde kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Kazanın

Bir baz istasyonu kira ön ödemesiyle neler yapabilirsiniz? Paranızı bir işe yatırabilirsiniz, gayrimenkul ya da araç satın alabilirsiniz, hayalinizdeki tatile çıkabilirsiniz. Uzmanlık alanınıza veya sizin için önemli olan bir şeye uzun vadeli yatırım yapmanın değeri, bir baz istasyonu kirasından elde edeceğiniz gelirden daha ağır basabilir.

Başlık: Neden Satmalisiniz?
Güncellenmiş: Ekim 16th, 2018
Yazar: IAI