Firmamız

IAI ve global yatırımcıları, dünya genelinde baz istasyonlarına yatırım yapmada lider firmadır. İşimiz, kule ve çatı üstü türü baz istasyonu kira sözleşmelerinin stratejik satın alımı ve yönetimidir.

İşimiz, mülkünde baz istasyonu bulunan mülk sahiplerine toplu ve yüklü baz istasyonu kira ön ödemeleri yaparak, baz istasyonu kira sözleşmelerindeki ileriye dönük kira gelirlerini satın almaktır. Buna ek olarak IAI, yatırım gerçekleştirdiği baz istasyonlarına ek operatörler de getirerek, bütün baz istasyonlarından en yüksek potansiyeli elde etme amacını da taşır.

IAI ve global yatırım grubu, dünya genelinde faaliyet gösterdiği bütün ülkelerde GSM, telekomünikasyon ve finans sektörlerinden profesyonelleri bünyesinde bulundurmaktadır. Her ülke piyasasının ve mülk sahibinin farklı değerlendirilmesi fikrini benimseyerek işimizi uluslararası hizmet organizasyonu konseptinde gerçekleştirmekteyiz. Çözümlerimiz, faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin yerel hukuki kuralları, finansal konseptleri, gelenekleri ve dilleri doğrultusunda çeşitlilik gösterebilmektedir. Dünya genelindeki GSM operatörleri ile işbirlikleri gerçekleştiren global ekimiz sayesinde, mülkünde baz istasyonu bulunan mülk sahiplerinin ve GSM operatörlerinin stratejik ve finansal hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktayız.

Faaliyet Gösterdiğimiz Ülkeler

Başlık: Firmamız
Güncellenmiş: Mayıs 23rd, 2023
Yazar: IAI