Baz İstasyonu Kira Ön Ödemesi Süreci Nasıl İşliyor?

IAI ile bir baz istasyonu kira ön ödeme anlaşması yapmak gayet kolaydır, sürecin her bir adımında size odaklanılır.

Dinliyoruz

İhtiyaçlarınızın size özel olduğunun farkındayız, baz istasyonunuzun kira sözleşmesine ilişkin bir teklif sunmadan önce, ihtiyaçlarınızı anlamaya çalışıyoruz. İlk görüşmelerde karar mercilerinin tamamını sürece dâhil etmeye, size GSM endüstrisinin ve piyasasının gidişatı hakkında bilgi vermeye önem gösteriyoruz.

Analiz Ediyoruz

GSM operatörleri ile yaptığınız baz istasyonu kira sözleşmenizin birer nüshasını bize vermeniz sonrasında, onu hedefleriniz çerçevesinde analiz ediyoruz. Baz istasyonu kira sözleşmenizde bulunan belirli riskleri ve gizli faydaları belirleyerek sizin açınızdan en iyi seçeneklerin ne olduğunu bildiriyoruz.

Teklif Sunuyoruz

Sonrasında, hedeflerinize uygun olarak şekillendirmiş olduğumuz finansal teklifimizi sunuyoruz. Bir baz istasyonu kira ön ödemesi işlemini yapılandırmanın pek çok şekli vardır, her bir durum farklı olduğu için, tek tip bir yaklaşım uygulamıyoruz.

İşleme Alıyoruz

Şartlarda uzlaştığımızda, baz istasyonu kira sözleşmenize ve baz istasyonunuza ilişkin belgeleri toplayıp gözden geçiriyoruz. Bu aşamada, hukuki ve idari destek ekibimiz, ön ödeme durumunuzu en iyi şekilde anlamanız için süreç boyunca sizinle iletişim halinde olurlar.

Ödemeyi Yapıyoruz

İyi bir sermayeye sahibiz ve binlerce sözleşme deneyimimiz bulunuyor, bu yüzden işlemleri hızlıca tamamlayabiliyoruz ve emanet hesabı vasıtasıyla hemen havale yapabiliyoruz. Çoğu durumda sürecin başından sonuna kadar 45 – 60 gün içinde paranızı alabiliyorsunuz.

Pazarlıyoruz

Son olarak, sizinle bir istasyon pazarlama ve yönetim anlaşması yaptıysak, bu anlaşma boyunca sizinle sürekli bir ilişki halinde oluyoruz.

Tıklayın ve Bize Ulaşın

 

Başlık: Baz İstasyonu Kira Ön Ödemesi Süreci Nasıl İşliyor?
Güncellenmiş: Ekim 16th, 2018
Yazar: IAI